SEZONA 2017/2018
Februāris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Feb
14
3857
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BS Alfrēda kraukļa VEF   Zaķumuiža 20:45
Septembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Sep
2
3731
LPPP/Nīca : Baltijas Ekspresis 72 : 65 Nīca 12:30
Sep
2
3732
Baltijas Ekspresis : Oskara Transports 63 : 90 Nīca 16:30
Sep
2
3733
LPPP/Nīca : Oskara Transports 62 : 52 Nīca 20:00
Sep
7
3736
Rumba/LSPA : TK Spice 98 : 58 LSPA 19:45
Sep
11
3740
TK Spice : Kursa MRU/Mārupe 70 : 93 Tīraine 20:15
Sep
13
3739
Kursa MRU/Mārupe : Rumba/LSPA 61 : 74 Tīraine 20:15
Sep
13
3744
Bparty/Ballzy : DNB 82 : 64 Meža skola 20:15
Sep
15
3745
DNB : UBS 75 : 121 Meža skola 20:15
Sep
16
3743
BS Madona : BK Rūjiena 90 : 78 Madona 13:30
Sep
16
3741
Cita Atpūta : BK Rūjiena 103 : 92 Madona 17:00
Sep
16
3742
BS Madona : Cita Atpūta 87 : 78 Madona 20:30
Sep
17
3747
Monta : RR Semi Pro Unlimited 116 : 51 Alūksne 12:00
Sep
17
3749
LAVE : VALAUTO 68 : 98 Alūksne 13:30
Sep
17
3735
Pro Laurus/OG3R : RR Semi Pro Unlimited 99 : 76 Alūksne 15:30
Sep
17
3738
VALAUTO : Alsviķi/Steelconstructor 96 : 91 Alūksne 17:00
Sep
17
3748
Pro Laurus/OG3R : Monta 88 : 87 Alūksne 19:00
Sep
17
3734
LAVE : Alsviķi/Steelconstructor 68 : 105 Alūksne 20:30
Sep
20
3746
UBS : Bparty/Ballzy 106 : 88 Meža skola 20:15
Sep
23
3753
BK Jaunpils/JS Products : UBS 55 : 76 Kandava 12:00
Sep
23
3750
VALAUTO : LPPP/Nīca 87 : 68 Kandava 13:45
Sep
23
3751
Rumba/LSPA : Pro Laurus/OG3R 76 : 69 Kandava 15:30
Sep
23
3754
Kandava/COMPOR : UBS 67 : 60 Kandava 17:15
Sep
23
3755
VALAUTO : Rumba/LSPA 71 : 90 Kandava 19:00
Sep
24
3756
UBS : VALAUTO 79 : 85 Kandava 13:00
Sep
24
3757
Kandava/COMPOR : Rumba/LSPA 72 : 82 Kandava 15:00
Sep
29
3758
Kodols : Es un Enkuri 69 : 50 Pļavnieku pamatskola 19:30
Sep
29
3759
Bārdainie : NDR Sport 52 : 59 Pļavnieku pamatskola 21:00
Sep
30
3760
Super Manki : Leprikoni 74 : 67 Pļavnieku pamatskola 13:00
Sep
30
3761
GāzeLV : BBB 49 : 66 Pļavnieku pamatskola 14:30
Sep
30
3762
Plēsoņas : Solten 75 : 59 Pļavnieku pamatskola 16:00
Sep
30
3763
37MOTO : Eliko.lv 86 : 64 Pļavnieku pamatskola 17:30
Sep
30
3764
Tune Squad : BK Installs 52 : 50 Pļavnieku pamatskola 19:00
Sep
30
3765
VEF Skola : Riga Internationals 86 : 54 Pļavnieku pamatskola 20:30
Oktobris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Okt
1
3766
Eskimo Piekūni : Ezītis Miglā 60 : 52 SK Mežaparks 12:00
Okt
1
3767
Young Guns : BK Pilžņi 80 : 51 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
1
3768
Dati Group : Grifs AG/LLA 2 67 : 56 SK Mežaparks 13:30
Okt
1
3769
Geka.lv : PRIMUM.LV 75 : 87 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
1
3770
ID2 : BK Ķieģelis 32 : 72 SK Mežaparks 15:00
Okt
1
3771
Lattelecom : AValpina/Kūsiņā iekšā 61 : 67 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
1
3772
Veselības Grupa : Dinamīts 83 : 54 SK Mežaparks 16:30
Okt
1
3773
Skvadroni : Nord agri/Nic ozols 71 : 85 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
1
3774
BDO Law : Bparty/Ballzy 75 : 99 SK Mežaparks 18:00
Okt
1
3775
Eptron : Semper Virilis 82 : 64 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
1
3776
UBS : BK Dolāri 76 : 68 SK Mežaparks 19:30
Okt
1
3873
ZP : AH Team 52 : 46 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
1
3778
MZ/ASK : Pļavnieku records 82 : 64 SK Mežaparks 21:00
Okt
6
3779
Kodols : Extra People 80 : 49 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
6
3780
SSE Riga : Nord agri/Nic ozols 68 : 84 Pļavnieku pamatskols 21:00
Okt
7
3781
Tune Squad : Let it Rain 40 : 92 Meža skola 13:00
Okt
7
3783
Ezītis Miglā : Es un Enkuri 93 : 52 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
7
3782
BK Rimša : Mpire 71 : 54 Meža skola 14:30
Okt
7
3784
GāzeLV : Solten 62 : 63 Meža skola 16:00
Okt
7
3785
Young Guns : VEFs 82 : 88 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
7
3787
Plēsoņas : Neatzītās cerības 52 : 69 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
7
3786
Kreisā Krasta Buļļi : Riga Internationals 64 : 52 Meža skola 17:30
Okt
7
3789
Pārdaugava : Dobeles Superprodukti 62 : 64 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
7
3788
Leprikoni : Eliko.lv 66 : 63 Meža skola 19:00
Okt
7
3790
Skvadroni : Riga Crew 71 : 63 Meža skola 20:30
Okt
8
3791
MZ/ASK : Grifs AG/LLA 2 52 : 64 Meža skola 11:00
Okt
8
3792
ID2 : Pļavnieku records 44 : 57 SK Mežaparks 12:00
Okt
8
3793
BK Ķieģelis : Dati Group 56 : 62 Meža skola 12:30
Okt
8
3794
Veselības Grupa : Vervo.lv 82 : 87 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
8
3795
VEF Skola : AValpina/Kūsiņā iekšā 107 : 95 SK Mežaparks 13:30
Okt
8
3968
Pilsakmens.lv/Salaspils : Nenormāli Cieti 78 : 61 Meža skola 14:00
Okt
8
3797
Knowledgeprice.com : AH Team 94 : 47 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
8
3798
BK Lēdurga : PRIMUM.LV 70 : 92 SK Mežaparks 15:00
Okt
8
3799
ZP : BK Brekši 59 : 56 Meža skola 15:30
Okt
8
3800
Geka.lv : ISBS 74 : 63 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
8
3801
Farmers Paradise : Ko te notiek? 52 : 56 SK Mežaparks 16:30
Okt
8
3802
BDO Law : Skaistuma Institūts 55 : 75 Meža skola 17:00
Okt
8
3803
Vafeles : Kūpers 58 : 61 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
8
3804
Lattelecom : BS Ķeizars / VEF Rīga 59 : 63 SK Mežaparks 18:00
Okt
8
3805
Makit/Scandic Fusion : BK Dolāri 51 : 68 Meža skola 18:30
Okt
8
3806
TM : Tēva Dēli 49 : 44 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
8
3807
Pafbet.lv : OWF 76 : 74 SK Mežaparks 19:30
Okt
8
3808
UBS : Anzāģe 96 : 75 Meža skola 20:00
Okt
8
3809
Eptron : BK Pilžņi 62 : 48 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
8
3810
Bārdainie : BK Installs 64 : 77 SK Mežaparks 21:00
Okt
10
3811
BS Alfrēda kraukļa VEF : BK Lubāna 79 : 86 Teikas vsk 19:45
Okt
11
3812
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : CBF Binders 62 : 91 Rīdzene 20:15
Okt
11
3813
Grifs AG/LLA : Realia 54 : 77 Turība 20:45
Okt
12
3814
BK Austrumi : ISG/Ķekava 55 : 75 Ķeizarmežs 20:15
Okt
12
3815
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BK Ķekari 85 : 54 Zaķumuiža 20:45
Okt
13
3878
Solten : BBB 75 : 87 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
13
3874
BK Olaine : BK Austrumi 74 : 64 Olaines SN 20:45
Okt
13
3879
Tēva Dēli : Sportland 57 : 82 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
14
3959
Ezītis Miglā : Extra People 86 : 63 Meža skola 16:00
Okt
14
3880
Riga Crew : SSE Riga 63 : 71 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
14
3881
Leprikoni : Dobeles Superprodukti 57 : 107 Meža skola 17:30
Okt
14
3882
PRIMUM.LV : T.G.I.F. 102 : 73 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
14
3883
Kreisā Krasta Buļļi : AValpina/Kūsiņā iekšā 76 : 69 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
14
3960
BK Pilžņi : Semper Virilis 43 : 61 Meža skola 19:00
Okt
14
3885
AH Team : Divine 59 : 60 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
14
3884
Pārdaugava : Eliko.lv 64 : 70 Meža skola 20:30
Okt
15
3961
Super Manki : Geka.lv 76 : 71 Meža skola 11:00
Okt
15
3887
Pļavnieku records : BK Ķieģelis 56 : 57 Meža skola 12:30
Okt
15
3888
UPIK BASKET/IET.LV : Nord agri/Nic ozols 58 : 68 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
15
3886
Dati Group : MZ/ASK 68 : 64 SC Mežaparks 13:30
Okt
15
3890
Eptron : VEFs 76 : 74 Meža skola 14:00
Okt
15
3891
Vafeles : Nenormāli Cieti 90 : 83 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
15
3892
Veselības Grupa : Mpire 77 : 64 SC Mežaparks 15:00
Okt
15
3893
Kūpers : Kultūras Rondo 71 : 54 Meža skola 15:30
Okt
15
3894
Knowledgeprice.com : BK Brekši 73 : 67 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
15
3895
ID2 : Grifs AG/LLA 2 45 : 48 SC Mežaparks 16:30
Okt
15
3896
Makit/Scandic Fusion : Anzāģe 62 : 77 Meža skola 17:00
Okt
15
3897
TM : Ko te notiek? 58 : 69 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
15
3898
Vervo.lv : Dinamīts 98 : 82 SC Mežaparks 18:00
Okt
15
3899
BDO Law : BK Dolāri 81 : 76 Meža skola 18:30
Okt
15
3900
Skaistuma Institūts : Bparty/Ballzy 64 : 89 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
15
3962
BK Installs : NDR Sport 66 : 89 SC Mežaparks 19:30
Okt
15
3901
UBS : OWF 86 : 71 Meža skola 20:00
Okt
15
3902
Bārdainie : Let it Rain 59 : 64 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
16
3976
BJBS Rīga/TTP : BK Kolibri 56 : 66 TTP 18:15
Okt
16
3816
ISG/Ķekava : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 62 : 57 Ķekavas vsk. 21:00
Okt
17
3978
BS Jugla : Avantis 61 : 43 Jugla 19:45
Okt
17
3977
A.R.T. : Berģu skola 57 : 52 37.vsk 20:15
Okt
17
3817
Brīvsolis : Grifs AG/LLA 80 : 96 Smārde 20:15
Okt
18
3818
Realia : BK Austrumi 79 : 44 Rīgas Valsts Vācu Ģimnāzija 20:15
Okt
18
3875
BK Ķekari : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 73 : 88 Rīdzene 20:15
Okt
19
3949
CBF Binders : LSPA-2 96 : 57 Turība 19:45
Okt
19
3979
Ideju Druka : LSPA 56 : 41 RSU 20:45
Okt
20
3981
BK Kolibri : RSU-2 37 : 99 47.vsk 18:15
Okt
20
3903
NDR Sport : Let it Rain 58 : 46 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
20
3819
BK Olaine : BS Alfrēda kraukļa VEF 105 : 56 Olaine 20:45
Okt
20
3904
Ko te notiek? : Sportland 70 : 89 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
21
3964
VEF Skola : Lattelecom 92 : 57 Pļavnieku pamatskola 11:30
Okt
21
3906
Neatzītās cerības : BBB 74 : 83 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
21
3905
Vafeles : Pilsakmens.lv/Salaspils 72 : 61 SC Mežaparks 13:00
Okt
21
3907
Grifs AG/LLA 2 : Pļavnieku records 64 : 47 SC Mežaparks 14:30
Okt
21
3908
Ezītis Miglā : Kodols 60 : 65 Pļavnieku pamatskola 14.30
Okt
21
3909
GāzeLV : Plēsoņas 90 : 76 SC Mežaparks 16:00
Okt
21
3910
Extra People : Eskimo Piekūni 58 : 64 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
21
3963
Riga Crew : UPIK BASKET/IET.LV 77 : 64 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
21
3911
37MOTO : AValpina/Kūsiņā iekšā 95 : 87 SC Mežaparks 17:30
Okt
21
3912
ISBS : T.G.I.F. 86 : 96 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
21
3965
Leprikoni : Riga Internationals 87 : 65 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
22
3913
Nenormāli Cieti : Kultūras Rondo 51 : 58 Turība 12:00
Okt
22
3914
BK Lēdurga : Super Manki 87 : 86 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
22
3915
Mpire : Dinamīts 84 : 47 SC Mežaparks 13:30
Okt
22
3916
Bārdainie : Tune Squad 71 : 60 Turība 13:30
Okt
22
3917
SSE Riga : Skvadroni 82 : 74 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
22
3918
Geka.lv : Eliko.lv 94 : 79 SC Mežaparks 15:00
Okt
22
3919
Veselības Grupa : BK Rimša 71 : 78 Turība 15:00
Okt
22
3920
Eptron : Young Guns 96 : 85 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
22
3966
BDO Law : Anzāģe 80 : 91 SC Mežaparks 16:30
Okt
22
3921
Divine : BK Brekši 55 : 63 Turība 16:30
Okt
22
3922
VEFs : Semper Virilis 86 : 67 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
22
3923
UBS : Pafbet.lv 106 : 87 SC Mežaparks 18:00
Okt
22
3924
Makit/Scandic Fusion : OWF 65 : 82 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
22
3925
Bparty/Ballzy : BK Dolāri 99 : 79 SC Mežaparks 19:30
Okt
22
3926
Knowledgeprice.com : ZP 67 : 77 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
22
3967
TM : Farmers Paradise 52 : 71 SC Mežaparks 21:00
Okt
23
3950
LSPA-2 : BK Ķekari 70 : 57 LSPA 19:45
Okt
24
3820
BS Alfrēda kraukļa VEF : CBF Binders 46 : 100 Teikas vsk. 19:45
Okt
26
3980
RTU : Rīgas 3BJSS 54 : 72 84.vsk 19:45
Okt
26
3822
BK Austrumi : Brīvsolis 82 : 65 Ķeizarmežs 20:15
Okt
26
3821
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : Realia 72 : 59 Zaķumuiža 20:45
Okt
26
3823
BK Lubāna : BK Olaine 64 : 70 Pļavnieku pamatskola 21:15
Okt
27
3969
TM : Sportland 49 : 78 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
27
3970
Plēsoņas : BBB 72 : 97 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
28
3889
GāzeLV : Neatzītās cerības 73 : 67 SC Mežaparks 13:00
Okt
28
3971
Farmers Paradise : Tēva Dēli 57 : 56 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
28
3972
Pilsakmens.lv/Salaspils : Kūpers 68 : 65 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
28
3982
Berģu skola : Ķekava 52 : 54 SC Mežaparks 14:30
Okt
28
4077
Avantis : RTU 74 : 66 SC Mežaparks 16:00
Okt
28
3973
Pārdaugava : Riga Internationals 77 : 58 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
28
3984
Rīgas 3BJSS : Ideju Druka 52 : 55 Imantas vsk. 17:30
Okt
28
3927
Riga Crew : Nord agri/Nic ozols 84 : 75 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
28
3974
Dati Group : ID2 72 : 39 SC Mežaparks 17:30
Okt
28
3928
Leprikoni : AValpina/Kūsiņā iekšā 90 : 91 SC Mežaparks 19:00
Okt
28
3929
BK Lēdurga : Eliko.lv 50 : 90 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
28
3931
ZP : Divine 40 : 69 Pļavnieku pamatskols 20:30
Okt
28
3930
Kreisā Krasta Buļļi : Lattelecom 86 : 63 SC Mežaparks 20:30
Okt
29
3932
MZ/ASK : BK Ķieģelis 53 : 63 Turība 10:30
Okt
29
3933
Super Manki : T.G.I.F. 81 : 74 SC Mežaparks 12:00
Okt
29
3934
Skvadroni : UPIK BASKET/IET.LV 73 : 78 Turība 12:00
Okt
29
3935
37MOTO : BS Ķeizars / VEF Rīga 71 : 69 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
29
3937
Geka.lv : Dobeles Superprodukti 86 : 69 Turība 13:30
Okt
29
3936
BK Brekši : AH Team 78 : 49 SC Mežaparks 13:30
Okt
29
3938
Young Guns : Semper Virilis 65 : 61 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
29
3939
ISBS : PRIMUM.LV 0 : 20 SC Mežaparks 15:00
Okt
29
3940
Vafeles : Kultūras Rondo 71 : 65 Turība 15:00
Okt
29
3941
Neatzītās cerības : Solten 70 : 53 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
29
3943
BK Rimša : Dinamīts 62 : 60 Turība 16:30
Okt
29
3942
BDO Law : OWF 62 : 91 SC Mežaparks 16:30
Okt
29
3944
Mpire : Vervo.lv 67 : 62 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
29
3945
Anzāģe : Bparty/Ballzy 86 : 120 SC Mežaparks 18:00
Okt
29
3946
BK Dolāri : Skaistuma Institūts 62 : 47 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
29
3947
Makit/Scandic Fusion : Pafbet.lv 53 : 66 SC Mežaparks 19:30
Okt
29
3948
VEFs : BK Pilžņi 78 : 49 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
29
3975
Es un Enkuri : Eskimo Piekūni 48 : 57 SC Mežaparks 21:00
Okt
30
3951
ISG/Ķekava : LSPA-2 52 : 70 Ķekavas vsk. 21:00
Okt
31
3824
Brīvsolis : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 100 : 80 Smārde 20:15
Okt
31
3825
BK Ķekari : BS Alfrēda kraukļa VEF 65 : 52 Rīdzene 21:45
Novembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Nov
1
3826
Realia : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 88 : 71 Rīgas Valsts Ģimnāzija 20:15
Nov
1
3827
Grifs AG/LLA : BK Austrumi 51 : 65 Turība 20:45
Nov
2
3985
RSU-2 : BS Jugla 70 : 53 RSU 18:50
Nov
2
3828
CBF Binders : BK Lubāna 96 : 67 Turība 19:45
Nov
2
3986
Ķekava : BJBS Rīga/TTP 69 : 46 SK Ķekava 19:45
Nov
3
4078
Tune Squad : NDR Sport 57 : 65 Pļavnieku pamatskola 19:30
Nov
3
4075
BK Olaine : LSPA-2 71 : 60 Olaine 20:45
Nov
3
4087
Pļavnieku records : Dati Group 53 : 62 Pļavnieku pamatskols 21:00
Nov
4
3987
Berģu skola : BJBS Rīga/TTP 49 : 45 Meža skola 13:00
Nov
4
4079
Let it Rain : BK Installs 79 : 87 Meža skola 14:30
Nov
4
4041
37MOTO : Riga Internationals 105 : 44 Meža skola 16:00
Nov
4
4088
Sportland : Farmers Paradise 84 : 66 Meža skola 17:30
Nov
4
4042
Kreisā Krasta Buļļi : Dobeles Superprodukti 69 : 66 Meža skola 19:00
Nov
5
4043
ID2 : MZ/ASK 52 : 55 Meža skola 11:00
Nov
5
4044
Vervo.lv : BK Rimša 73 : 54 Meža skola 12:30
Nov
5
4045
Pilsakmens.lv/Salaspils : Kultūras Rondo 63 : 70 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
5
4046
Pārdaugava : ISBS 74 : 91 Meža skola 14:00
Nov
5
4047
Grifs AG/LLA 2 : BK Ķieģelis 56 : 62 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
5
4080
VEF Skola : BS Ķeizars / VEF Rīga 89 : 75 SC Mežaparks 15:00
Nov
5
4081
BK Lēdurga : T.G.I.F. 63 : 88 Meža skola 15:30
Nov
5
4048
SSE Riga : UPIK BASKET/IET.LV 60 : 66 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
5
4049
Eskimo Piekūni : Kodols 67 : 59 SC Mežaparks 16:30
Nov
5
4050
BDO Law : Pafbet.lv 105 : 92 Meža skola 17:00
Nov
5
4051
Anzāģe : Skaistuma Institūts 83 : 64 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
5
4082
Extra People : Es un Enkuri 59 : 78 SC Mežaparks 18:00
Nov
5
4052
OWF : Bparty/Ballzy 69 : 83 Meža skola 18:30
Nov
5
4083
Ko te notiek? : Tēva Dēli 55 : 50 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
5
4084
Knowledgeprice.com : Divine 62 : 40 SC Mežaparks 19:30
Nov
5
4053
Makit/Scandic Fusion : UBS 60 : 87 Meža skola 20:00
Nov
5
4085
Nenormāli Cieti : Kūpers 44 : 73 Pļavnieku pamatskols 20:30
Nov
6
3952
LSPA-2 : Realia 66 : 65 LSPA 18:15
Nov
7
3829
BS Alfrēda kraukļa VEF : ISG/Ķekava 67 : 59 Teikas vsk 19:45
Nov
7
3989
BS Jugla : BK Kolibri 61 : 25 Jugla 19:45
Nov
7
3876
Brīvsolis : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 113 : 87 Smārde 20:15
Nov
7
3988
A.R.T. : Rīgas 3BJSS 50 : 61 37.vsk 20:15
Nov
9
3990
Ķekava : LSPA 72 : 68 SK Ķekava 19:45
Nov
9
3991
RTU : RSU-2 44 : 84 84.vsk 19:45
Nov
9
3992
Ideju Druka : Avantis 41 : 46 RSU 20:45
Nov
9
3830
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : Grifs AG/LLA 85 : 58 Zaķumuiža 20:45
Nov
9
3831
BK Lubāna : BK Ķekari 60 : 65 Pļavnieku pamatskola 21:15
Nov
10
4091
NDR Sport : Let it Rain 64 : 59 Pļavnieku pamatskola 19:30
Nov
10
3832
BK Olaine : CBF Binders 71 : 81 Olaine 20:45
Nov
10
4092
Sportland : Grifs AG/LLA 2 71 : 58 Pļavnieku pamatskola 21:00
Nov
11
4093
BBB : BK Brekši 76 : 63 Meža skola 13:00
Nov
11
4094
VEFs : BK Rimša 73 : 68 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
11
4095
Es un Enkuri : Tune Squad 62 : 52 Meža skola 14:30
Nov
11
4096
Kultūras Rondo : Extra People 71 : 60 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
11
4098
UPIK BASKET/IET.LV : Plēsoņas 61 : 58 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
11
4097
SSE Riga : AH Team 64 : 62 Meža skola 16:00
Nov
11
4099
Mpire : Solten 69 : 86 Meža skola 17:30
Nov
11
4100
Nenormāli Cieti : Pilsakmens.lv/Salaspils 44 : 81 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
11
4054
Eliko.lv : T.G.I.F. 69 : 56 Meža skola 19:00
Nov
11
4101
Eptron : Veselības Grupa 89 : 80 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
11
4103
Kūpers : Ko te notiek? 55 : 61 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
11
4102
Nord agri/Nic ozols : Riga Crew 78 : 65 Meža skola 20:30
Nov
12
4104
Vervo.lv : GāzeLV 74 : 90 SC Mežaparks 10:30
Nov
12
4055
Super Manki : PRIMUM.LV 86 : 79 Meža skola 11:00
Nov
12
4105
MZ/ASK : Pļavnieku records 75 : 61 SC Mežaparks 12:00
Nov
12
4106
Eskimo Piekūni : Ezītis Miglā 53 : 56 Meža skola 12:30
Nov
12
4107
Farmers Paradise : ID2 63 : 67 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
12
4056
BK Lēdurga : Dobeles Superprodukti 76 : 83 SC Mežaparks 13:30
Nov
12
4057
Pārdaugava : AValpina/Kūsiņā iekšā 73 : 63 Meža skola 14:00
Nov
12
4089
VEF Skola : Kreisā Krasta Buļļi 74 : 73 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
12
4058
Geka.lv : Riga Internationals 82 : 87 SC Mežaparks 15:00
Nov
12
4086
Leprikoni : BS Ķeizars / VEF Rīga 91 : 108 Meža skola 15:30
Nov
12
4108
Neatzītās cerības : Dinamīts 77 : 57 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
12
4109
Kodols : BK Ķieģelis 55 : 58 SC Mežaparks 16:30
Nov
12
4059
OWF : Skaistuma Institūts 81 : 71 Meža skola 17:00
Nov
12
4060
37MOTO : Lattelecom 80 : 72 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
12
4061
Pafbet.lv : Bparty/Ballzy 136 : 135 SC Mežaparks 18:00
Nov
12
4110
Bārdainie : Tēva Dēli 50 : 58 Meža skola 18:30
Nov
12
4111
Young Guns : BK Pilžņi 87 : 69 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
12
4112
Dati Group : BK Installs 73 : 79 SC Mežaparks 19:30
Nov
12
4062
BDO Law : UBS 62 : 134 Meža skola 20:00
Nov
12
4113
Divine : Skvadroni 56 : 76 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
12
4114
ZP : Knowledgeprice.com 57 : 79 SC Mežaparks 21:00
Nov
13
3993
LSPA : A.R.T. 65 : 55 LSPA 18:15
Nov
13
3994
BJBS Rīga/TTP : BS Jugla 37 : 96 TTP 18:15
Nov
13
3833
ISG/Ķekava : BK Lubāna 62 : 60 Ķekavas vsk. 21:00
Nov
14
3958
Brīvsolis : LSPA-2 90 : 96 Smārde 20:15
Nov
14
3834
BK Ķekari : BK Olaine 72 : 47 Rīdzene 21:45
Nov
15
3835
Realia : BS Alfrēda kraukļa VEF 72 : 41 Rīgas Valsts Vācu Ģimnāzija 20:15
Nov
15
3836
Grifs AG/LLA : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 73 : 92 Turība 20:45
Nov
16
3995
RSU-2 : Ideju Druka 66 : 50 RSU 18:50
Nov
17
3996
BK Kolibri : RTU 57 : 70 47.vsk 18:15
Nov
21
3838
BS Alfrēda kraukļa VEF : Brīvsolis 78 : 57 Teikas vsk. 19:45
Nov
22
3839
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : BK Austrumi 75 : 77 Rīdzene 20:15
Nov
22
3953
Grifs AG/LLA : LSPA-2 61 : 79 Turība 20:45
Nov
23
3837
BK Austrumi : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 51 : 85 Ķeizarmežs 20:15
Nov
23
3841
BK Lubāna : Realia 56 : 101 Pļavnieku pamatskola 21:15
Nov
24
4115
Sportland : Let it Rain 70 : 63 Pļavnieku pamatskola 19:30
Nov
24
3842
BK Olaine : ISG/Ķekava 63 : 72 Olaine 20:45
Nov
24
4116
BBB : Veselības Grupa 101 : 94 Pļavnieku pamatskola 21:00
Nov
25
4117
Kodols : Vafeles 39 : 63 Elektrum SC 2 10:30
Nov
25
4118
Es un Enkuri : TM 79 : 71 Elektrum SC 2 12:00
Nov
25
4132
MZ/ASK : Tēva Dēli 70 : 56 Elektrum SC1 12:30
Nov
25
3997
Avantis : A.R.T. 61 : 55 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
25
4119
Nenormāli Cieti : Kultūras Rondo 75 : 74 Elektrum SC 2 13:30
Nov
25
4120
Farmers Paradise : Extra People 55 : 45 Elektrum SC 1 14:00
Nov
25
4133
Pilsakmens.lv/Salaspils : Pļavnieku records 56 : 72 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
25
4134
VEFs : BK Brekši 77 : 71 Pļavnieku pamatskola 16:00
Nov
25
4121
SSE Riga : Solten 42 : 80 Meža skola 16:30
Nov
25
4122
Eskimo Piekūni : BK Installs 101 : 82 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
25
4063
37MOTO : VEF Skola 86 : 100 Meža skola 18:00
Nov
25
3998
Berģu skola : LSPA 46 : 50 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
25
4064
Dobeles Superprodukti : T.G.I.F. 73 : 68 Meža skola 19:30
Nov
25
4123
Riga Crew : Vervo.lv 61 : 60 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
25
4065
Geka.lv : AValpina/Kūsiņā iekšā 98 : 94 Meža skola 21:00
Nov
26
4066
Super Manki : ISBS 69 : 58 Meža skola 11:00
Nov
26
4135
Bārdainie : Tune Squad 68 : 76 SC Mežaparks 12:00
Nov
26
4136
ZP : BK Rimša 74 : 42 Meža skola 12:30
Nov
26
4067
BK Lēdurga : Riga Internationals 86 : 75 Pļavnieku pamatskola 13:00
Nov
26
4068
Eliko.lv : PRIMUM.LV 76 : 104 SC Mežaparks 13:30
Nov
26
4069
Pārdaugava : BS Ķeizars / VEF Rīga 88 : 81 Meža skola 14:00
Nov
26
4124
Eptron : GāzeLV 47 : 77 Pļavnieku pamatskola 14:30
Nov
26
4125
Young Guns : Dinamīts 111 : 68 SC Mežaparks 15:00
Nov
26
4070
Leprikoni : Lattelecom 64 : 57 Meža skola 15:30
Nov
26
4126
Neatzītās cerības : AH Team 69 : 79 Plavnieku pamatskola 16:00
Nov
26
4127
Mpire : Skvadroni 89 : 74 SC Mežaparks 16:30
Nov
26
4071
Pafbet.lv : Skaistuma Institūts 68 : 78 Meža skola 17:00
Nov
26
4128
Dati Group : Ko te notiek? 46 : 74 Pļavnieku pamatskola 17:30
Nov
26
4129
UPIK BASKET/IET.LV : Semper Virilis 96 : 97 SC Mežaparks 18:00
Nov
26
4072
OWF : BK Dolāri 81 : 74 Meža skola 18:30
Nov
26
4130
Divine : Plēsoņas 84 : 70 Pļavnieku pamatskola 19:00
Nov
26
4073
UBS : Bparty/Ballzy 104 : 76 SC Mežaparks 19:30
Nov
26
4137
Kūpers : BK Ķieģelis 75 : 62 Meža skola 20:00
Nov
26
4131
Knowledgeprice.com : Nord agri/Nic ozols 88 : 66 Pļavnieku pamatskola 20:30
Nov
27
3999
LSPA : BJBS Rīga/TTP 71 : 44 LSPA 18:15
Nov
27
3843
ISG/Ķekava : CBF Binders 79 : 85 Ķekavas vsk. 21:00
Nov
28
4000
A.R.T. : RSU-2 50 : 63 37.vsk 20:15
Nov
28
3844
Brīvsolis : BK Lubāna 96 : 71 Smārde 20:15
Nov
29
3845
Realia : BK Olaine 66 : 69 Rīgas Valsts Vācu Ģimnāzija 20:15
Nov
29
3846
Grifs AG/LLA : BS Alfrēda kraukļa VEF 55 : 59 Turība 20:45
Nov
30
4001
RTU : BS Jugla 34 : 60 84.vsk 19:45
Nov
30
3954
BK Austrumi : LSPA-2 78 : 63 Ķeizarmežs 20:15
Nov
30
3847
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 68 : 71 Zaķumuiža 20:45
Nov
30
4002
Ideju Druka : BK Kolibri 54 : 38 RSU 20:45
Decembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Dec
1
4138
NDR Sport : BK Installs 59 : 70 Pļavnieku pamatskola 19:30
Dec
1
4139
Sportland : Ezītis Miglā 90 : 60 Pļavnieku pamatskola 21:00
Dec
2
4158
Neatzītās cerības : Solten 0 : 20 Meža skola 11:30
Dec
2
4165
Tēva Dēli : Pilsakmens.lv/Salaspils 60 : 61 Meža skola 13:00
Dec
2
4159
Kultūras Rondo : Pļavnieku records 68 : 64 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
2
4166
MZ/ASK : Tune Squad 65 : 56 Meža skola 14:30
Dec
2
4167
Dati Group : BK Ķieģelis 75 : 73 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
2
4160
ZP : VEFs 72 : 78 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
2
4168
Let it Rain : Grifs AG/LLA 2 73 : 68 Meža skola 16:00
Dec
2
4003
Rīgas 3BJSS : Berģu skola 65 : 46 Imantas vsk. 17:30
Dec
2
4161
Eliko.lv : ISBS 100 : 88 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
2
4169
Eskimo Piekūni : Ko te notiek? 57 : 52 Meža skola 17:30
Dec
2
4162
BK Lēdurga : AValpina/Kūsiņā iekšā 69 : 84 Meža skola 19:00
Dec
2
4163
Riga Internationals : T.G.I.F. 61 : 83 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
2
4170
BK Brekši : Veselības Grupa 65 : 64 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
2
4164
Eptron : Riga Crew 69 : 67 Meža skola 20:30
Dec
3
4171
Nord agri/Nic ozols : BK Rimša 81 : 59 SC Mežaparks 10:30
Dec
3
4172
37MOTO : Kreisā Krasta Buļļi 72 : 69 Meža skola 11:00
Dec
3
4173
BBB : GāzeLV 88 : 82 SC Mežaparks 12:00
Dec
3
4174
VEF Skola : Leprikoni 107 : 95 Meža skola 12:30
Dec
3
4143
Farmers Paradise : Nenormāli Cieti 59 : 49 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
3
4144
Pārdaugava : Lattelecom 81 : 82 SC Mežaparks 13:30
Dec
3
4145
Dobeles Superprodukti : PRIMUM.LV 77 : 59 Meža skola 14:00
Dec
3
4146
Young Guns : AH Team 87 : 97 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
3
4175
Geka.lv : BS Ķeizars / VEF Rīga 86 : 61 SC Mežaparks 15:00
Dec
3
4147
Makit/Scandic Fusion : Bparty/Ballzy 61 : 65 Meža skola 15:30
Dec
3
4148
SSE Riga : Skvadroni 59 : 68 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
3
4149
Mpire : Plēsoņas 85 : 77 SC Mežaparks 16:30
Dec
3
4150
OWF : Anzāģe 73 : 85 Meža skola 17:00
Dec
3
4151
UBS : Skaistuma Institūts 100 : 74 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
3
4152
Vervo.lv : Knowledgeprice.com 82 : 75 SC Mežaparks 18:00
Dec
3
4153
Pafbet.lv : BK Dolāri 61 : 60 Meža skola 18:30
Dec
3
4154
Dinamīts : BK Pilžņi 72 : 46 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
3
4176
Kūpers : Vafeles 64 : 54 SC Mežaparks 19:30
Dec
3
4155
Divine : Semper Virilis 79 : 73 Meža skola 20:00
Dec
3
4156
Extra People : ID2 74 : 37 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
3
4157
Bārdainie : TM 76 : 68 SC Mežaparks 21:00
Dec
4
3955
LSPA-2 : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 53 : 61 LSPA 18:15
Dec
4
4004
BJBS Rīga/TTP : RTU 54 : 58 TTP 18:15
Dec
5
3848
BS Alfrēda kraukļa VEF : BK Austrumi 51 : 62 Teikas vsk. 19:45
Dec
5
4005
BS Jugla : Ideju Druka 59 : 26 Jugla 19:45
Dec
5
3849
BK Ķekari : ISG/Ķekava 64 : 55 Rīdzene 21:45
Dec
7
4006
RSU-2 : Ķekava 83 : 54 RSU 18:50
Dec
7
3850
CBF Binders : Realia 88 : 63 Turība 19:45
Dec
7
3851
BK Lubāna : Grifs AG/LLA 59 : 50 Pļavnieku pamatskola 21:15
Dec
8
4177
Farmers Paradise : Pļavnieku records 62 : 55 Pļavnieku pamatskola 19:30
Dec
8
3852
BK Olaine : Brīvsolis 88 : 41 Olaine 20:45
Dec
8
4142
Sportland : BK Installs 101 : 59 Pļavnieku pamatskola 21:00
Dec
9
4008
BK Kolibri : A.R.T. 72 : 51 47.vsk 11:30
Dec
9
4178
Pilsakmens.lv/Salaspils : Tune Squad 79 : 45 Meža skola 11:30
Dec
9
4007
Berģu skola : Avantis 39 : 86 Meža skola 13:00
Dec
9
4179
Eliko.lv : Super Manki 99 : 73 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
9
4238
Grifs AG/LLA 2 : Ezītis Miglā 53 : 58 Meža skola 14:30
Dec
9
4183
SSE Riga : Plēsoņas 61 : 82 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
9
4181
Pārdaugava : VEF Skola 74 : 85 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
9
4180
37MOTO : Leprikoni 86 : 104 Meža skola 16:00
Dec
9
4182
Nord agri/Nic ozols : VEFs 60 : 78 Meža skola 17:30
Dec
9
4239
BBB : Riga Crew 80 : 74 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
9
4185
T.G.I.F. : AValpina/Kūsiņā iekšā 84 : 86 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
9
4184
Eskimo Piekūni : BK Ķieģelis 100 : 74 Meža skola 19:00
Dec
9
4240
Kodols : Kūpers 57 : 65 Meža skola 20:30
Dec
9
4186
ISBS : Dobeles Superprodukti 87 : 80 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
10
4187
Bārdainie : Es un Enkuri 63 : 73 SC Mežaparks 10:30
Dec
10
4188
NDR Sport : Ko te notiek? 68 : 66 Meža skola 11:00
Dec
10
4189
MZ/ASK : TM 78 : 64 SC Mežaparks 12:00
Dec
10
4190
Neatzītās cerības : Skvadroni 61 : 79 Meža skola 12:30
Dec
10
4191
ZP : BK Brekši 67 : 79 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
10
4192
Kultūras Rondo : Tēva Dēli 40 : 43 SC Mežaparks 13:30
Dec
10
4193
Riga Internationals : PRIMUM.LV 67 : 108 Meža skola 14:00
Dec
10
4194
GāzeLV : Veselības Grupa 94 : 75 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
10
4241
Vervo.lv : BK Rimša 76 : 72 SC Mežaparks 15:00
Dec
10
4195
Mpire : Semper Virilis 100 : 55 Meža skola 15:30
Dec
10
4196
Nenormāli Cieti : ID2 76 : 65 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
10
4197
Pafbet.lv : Anzāģe 95 : 97 SC Mežaparks 16:30
Dec
10
4198
Geka.lv : Lattelecom 100 : 57 Meža skola 17:00
Dec
10
4199
Eptron : Knowledgeprice.com 68 : 80 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
10
4200
Makit/Scandic Fusion : Skaistuma Institūts 60 : 52 SC Mežaparks 18:00
Dec
10
4201
BDO Law : Bparty/Ballzy 84 : 116 Meža skola 18:30
Dec
10
4202
Divine : UPIK BASKET/IET.LV 64 : 54 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
10
4203
AH Team : BK Pilžņi 61 : 75 SC Mežaparks 19:30
Dec
10
4204
UBS : BK Dolāri 86 : 69 Meža skola 20:00
Dec
10
4205
Young Guns : Solten 92 : 88 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
10
4206
Dati Group : Vafeles 74 : 56 SC Mežaparks 21:00
Dec
11
4009
LSPA : Rīgas 3BJSS 33 : 85 LSPA 18:15
Dec
11
3877
ISG/Ķekava : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 79 : 72 Ķekava 21:00
Dec
13
3853
Realia : BK Ķekari 88 : 72 Rīgas Valsts Vācu ģimnāzija 20:15
Dec
13
3956
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : LSPA-2 50 : 56 Rīdzene 20:20
Dec
13
3854
Grifs AG/LLA : BK Olaine 48 : 70 Turība 20:45
Dec
14
4010
RSU-2 : Berģu skola 81 : 38 RSU 18:50
Dec
14
3855
CBF Binders : Brīvsolis 97 : 36 Turība 19:45
Dec
14
3856
BK Austrumi : BK Lubāna 69 : 73 Ķeizarmežs 20:15
Dec
14
4011
Ideju Druka : RTU 47 : 39 RSU 20:45
Dec
15
4140
BBB : Knowledgeprice.com 78 : 54 Pļavnieku pamatskola 19:30
Dec
15
4141
Sportland : Ko te notiek? 89 : 57 Pļavnieku pamatskola 21:00
Dec
16
4208
NDR Sport : BK Ķieģelis 57 : 67 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
16
4207
BK Installs : Grifs AG/LLA 2 59 : 64 Meža skola 13:00
Dec
16
4209
Dati Group : Kodols 67 : 49 Meža skola 14:30
Dec
16
4210
Neatzītās cerības : Plēsoņas 64 : 60 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
16
4211
Kultūras Rondo : Tune Squad 72 : 56 Meža skola 16:00
Dec
16
4212
Nenormāli Cieti : Extra People 102 : 32 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
16
4214
Vervo.lv : VEFs 70 : 77 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
16
4213
Pilsakmens.lv/Salaspils : TM 87 : 75 Meža skola 17:30
Dec
16
4012
Rīgas 3BJSS : BJBS Rīga/TTP 56 : 36 Imantas vsk. 17:30
Dec
16
4215
Pārdaugava : Kreisā Krasta Buļļi 68 : 88 Meža skola 19:00
Dec
16
4216
Mpire : UPIK BASKET/IET.LV 78 : 70 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
16
4217
Eskimo Piekūni : Vafeles 79 : 67 Meža skola 20:30
Dec
17
4218
Dobeles Superprodukti : Super Manki 69 : 61 Elektrum SC 10:30
Dec
17
4013
Avantis : LSPA 99 : 45 Meža skola 11:00
Dec
17
4219
MZ/ASK : Es un Enkuri 85 : 64 Elektrum SC 12:00
Dec
17
4220
Nord agri/Nic ozols : ZP 62 : 64 Meža skola 12:30
Dec
17
4221
GāzeLV : BK Brekši 76 : 65 Pļavnieku pamatskola 13:00
Dec
17
4222
VEF Skola : Geka.lv 76 : 72 Elektrum SC 13:30
Dec
17
4223
Eptron : BK Rimša 57 : 61 Meža skola 14:00
Dec
17
4224
Veselības Grupa : Riga Crew 74 : 70 Pļavnieku pamatskola 14:30
Dec
17
4225
AValpina/Kūsiņā iekšā : PRIMUM.LV 73 : 91 Elektrum SC 15:00
Dec
17
4226
SSE Riga : Semper Virilis 73 : 81 Meža skola 15:30
Dec
17
4227
Pļavnieku records : ID2 84 : 43 Pļavnieku pamatskola 16:00
Dec
17
4228
Ezītis Miglā : Let it Rain 60 : 65 Elektrum SC 16:30
Dec
17
4229
UBS : Anzāģe 124 : 66 Meža skola 17:00
Dec
17
4230
AH Team : Dinamīts 76 : 70 Pļavnieku pamatskola 17:30
Dec
17
4231
Skaistuma Institūts : BDO Law 96 : 83 Elektrum SC 18:00
Dec
17
4232
Pafbet.lv : OWF 67 : 73 Meža skola 18:30
Dec
17
4233
Young Guns : Skvadroni 68 : 73 Pļavnieku pamatskola 19:00
Dec
17
4234
BK Lēdurga : BS Ķeizars / VEF Rīga 68 : 98 Elektrum SC 19:30
Dec
17
4242
Makit/Scandic Fusion : BK Dolāri 59 : 76 Meža skola 20:00
Dec
17
4236
Solten : BK Pilžņi 80 : 71 Pļavnieku pamatskola 20:30
Dec
17
4237
Farmers Paradise : Tēva Dēli 65 : 77 Elektrum SC 21:00
Dec
18
3858
ISG/Ķekava : Realia   Ķekavas vsk. 21:00
Dec
19
3859
BS Alfrēda kraukļa VEF : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Teikas vsk. 19:45
Dec
19
4014
A.R.T. : BS Jugla   37.vsk 20:15
Dec
21
3861
CBF Binders : Grifs AG/LLA   Turība 19:45
Dec
21
4015
Ķekava : BK Kolibri   Ķekavas SK 19:45
Dec
21
3862
BK Lubāna : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Pļavnieku pamatskola 21:15
Dec
27
3863
Brīvsolis : ISG/Ķekava   Smārde 20:45
Janvāris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Jan
3
3864
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : BK Lubāna   Rīdzene 20:20
Jan
3
3865
Grifs AG/LLA : BK Ķekari   Turība 20:45
Jan
4
4016
Ķekava : Avantis   Ķekavas sk 19:45
Jan
4
4017
RTU : A.R.T.   84.vsk 19:45
Jan
4
3866
BK Austrumi : CBF Binders   Ķeizarmežs 20:15
Jan
4
3867
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BK Olaine   Zaķumuiža 20:45
Jan
6
4018
Berģu skola : BK Kolibri   Meža skola 13:00
Jan
6
4019
Rīgas 3BJSS : Avantis   Imantas vsk. 17:30
Jan
8
3957
LSPA-2 : BS Alfrēda kraukļa VEF   LSPA 18:15
Jan
8
3868
ISG/Ķekava : Grifs AG/LLA   Ķekavas vsk. 21:00
Jan
9
4020
A.R.T. : Ideju Druka   37.vsk 20:15
Jan
10
3869
Realia : Brīvsolis   Rīgas Valsts Vācu Ģimnāzija 20:15
Jan
10
3870
BK Ķekari : BK Austrumi   Rīdzene 21:45
Jan
11
3871
CBF Binders : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Turība 19:45
Jan
11
4022
Ķekava : RTU   Jugla 19:45
Jan
11
4021
BS Jugla : Berģu skola   Jugla 19:45
Jan
11
4076
BK Lubāna : LSPA-2   Pļavnieku pamatskola 21:15
Jan
12
3872
BK Olaine : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Olaine 20:45
Jan
13
4023
Avantis : BJBS Rīga/TTP   Meža skola 13:00
Jan
15
4025
BJBS Rīga/TTP : A.R.T.   TTP 18:15
Jan
15
4024
LSPA : BS Jugla   LSPA 18:15
Jan
18
4027
Avantis : RSU-2   Meža skola 18:50
Jan
18
4026
Ideju Druka : Ķekava   RSU 20:45
Jan
20
4028
Berģu skola : RTU   Meža skola 14:30
Jan
20
4029
Rīgas 3BJSS : BK Kolibri   Imantas vsk. 17:30
Jan
22
4030
BJBS Rīga/TTP : RSU-2   TTP 18:15
Jan
25
4033
RTU : LSPA   84.vsk 19:45
Jan
25
4031
Ķekava : A.R.T.   Ķekavas SK 19:45
Jan
25
4032
Ideju Druka : Berģu skola   RSU 20:45
Jan
26
4090
BDO Law : Makit/Scandic Fusion   Meža skola 20:00
Jan
27
4034
BK Kolibri : Avantis   47.vsk 14:30
Jan
27
4035
Rīgas 3BJSS : BS Jugla   Imantas vsk. 17:30
Jan
29
4037
LSPA : RSU-2   LSPA 18:15
Jan
29
4036
BJBS Rīga/TTP : Ideju Druka   TTP 18:15
Jan
30
4038
BS Jugla : Ķekava   Jugla 19:45
Februāris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Feb
1
4039
RSU-2 : Rīgas 3BJSS   RSU 18:50
Feb
2
4040
BK Kolibri : LSPA   47.VSK 18:15
Feb
23
3840
CBF Binders : BK Ķekari   Turība 19:45

KomandasGPPTS
REL10758
CBF8734
BKO10728
Brīv9678
LSPA210670
RĪDZ9668
SpēlētājiPTS
33
Kuksiks27
Darģis26
Kramiņš21
Skušķis20
KomandasGPAS
CBF8208
BKO10196
REL10187
AUS10166
Brīv9156
LUB9147
SpēlētājiAS
7.22
Rozentāls6.50
Saušs6.14
Metnieks5.50
Mūkins5.22
KomandasGPREB
REL10567
BKO10535
AUS10494
LSPA210479
LUB9475
Brīv9464
SpēlētājiREB
17.57
Skušķis13.71
Darģis12.33
Morozovs11.50
Zaļmežs11.10
KomandasWL
CBF80
BKO73
LSPA264
REL64
AUS55
ISG54
SpēlētājiEFF
33.86
Darģis32.33
Skušķis26.29
Senkāns25.00
Saušs23.71

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Krišs Rauska
    26367089
    kriss@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv