SEZONA 2017/2018
Septembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Sep
2
3731
LPPP/Nīca : Baltijas Ekspresis 72 : 65 Nīca 12:30
Sep
2
3732
Baltijas Ekspresis : Oskara Transports 63 : 90 Nīca 16:30
Sep
2
3733
LPPP/Nīca : Oskara Transports 62 : 52 Nīca 20:00
Sep
7
3736
Rumba/LSPA : TK Spice 98 : 58 LSPA 19:45
Sep
11
3740
TK Spice : Kursa MRU/Mārupe 70 : 93 Tīraine 20:15
Sep
13
3739
Kursa MRU/Mārupe : Rumba/LSPA 61 : 74 Tīraine 20:15
Sep
13
3744
Bparty/Ballzy : DNB 82 : 64 Meža skola 20:15
Sep
15
3745
DNB : UBS 75 : 121 Meža skola 20:15
Sep
16
3743
BS Madona : BK Rūjiena 90 : 78 Madona 13:30
Sep
16
3741
Cita Atpūta : BK Rūjiena 103 : 92 Madona 17:00
Sep
16
3742
BS Madona : Cita Atpūta 87 : 78 Madona 20:30
Sep
17
3747
Monta : RR Semi Pro Unlimited 116 : 51 Alūksne 12:00
Sep
17
3749
LAVE : VALAUTO 68 : 98 Alūksne 13:30
Sep
17
3735
Pro Laurus/OG3R : RR Semi Pro Unlimited 99 : 76 Alūksne 15:30
Sep
17
3738
VALAUTO : Alsviķi/Steelconstructor 96 : 91 Alūksne 17:00
Sep
17
3748
Pro Laurus/OG3R : Monta 88 : 87 Alūksne 19:00
Sep
17
3734
LAVE : Alsviķi/Steelconstructor 68 : 105 Alūksne 20:30
Sep
20
3746
UBS : Bparty/Ballzy 106 : 88 Meža skola 20:15
Sep
23
3753
BK Jaunpils/JS Products : UBS 55 : 76 Kandava 12:00
Sep
23
3750
VALAUTO : LPPP/Nīca 87 : 68 Kandava 13:45
Sep
23
3751
Rumba/LSPA : Pro Laurus/OG3R 76 : 69 Kandava 15:30
Sep
23
3754
Kandava/COMPOR : UBS 67 : 60 Kandava 17:15
Sep
23
3755
VALAUTO : Rumba/LSPA 71 : 90 Kandava 19:00
Sep
24
3756
UBS : VALAUTO 79 : 85 Kandava 13:00
Sep
24
3757
Kandava/COMPOR : Rumba/LSPA 72 : 82 Kandava 15:00
Sep
29
3758
Kodols : Es un Enkuri 69 : 50 Pļavnieku pamatskola 19:30
Sep
29
3759
Bārdainie : NDR Sport 52 : 59 Pļavnieku pamatskola 21:00
Sep
30
3760
Super Manki : Leprikoni 74 : 67 Pļavnieku pamatskola 13:00
Sep
30
3761
GāzeLV : BBB 49 : 66 Pļavnieku pamatskola 14:30
Sep
30
3762
Plēsoņas : Solten 75 : 59 Pļavnieku pamatskola 16:00
Sep
30
3763
37MOTO : Eliko.lv 86 : 64 Pļavnieku pamatskola 17:30
Sep
30
3764
Tune Squad : BK Installs 52 : 50 Pļavnieku pamatskola 19:00
Sep
30
3765
VEF Skola : Riga Internationals 86 : 54 Pļavnieku pamatskola 20:30
Oktobris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Okt
1
3766
Eskimo Piekūni : Ezītis Miglā 60 : 52 SK Mežaparks 12:00
Okt
1
3767
Young Guns : BK Pilžņi 80 : 51 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
1
3768
Dati Group : Grifs AG/LLA 2 67 : 56 SK Mežaparks 13:30
Okt
1
3769
Geka.lv : PRIMUM.LV 75 : 87 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
1
3770
ID2 : BK Ķieģelis 32 : 72 SK Mežaparks 15:00
Okt
1
3771
Lattelecom : AValpina/Kūsiņā iekšā 61 : 67 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
1
3772
Veselības Grupa : Dinamīts 83 : 54 SK Mežaparks 16:30
Okt
1
3773
Skvadroni : Nord agri/Nic ozols 71 : 85 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
1
3774
BDO Law : Bparty/Ballzy 75 : 99 SK Mežaparks 18:00
Okt
1
3775
Eptron : Semper Virilis 82 : 64 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
1
3776
UBS : BK Dolāri 76 : 68 SK Mežaparks 19:30
Okt
1
3873
ZP : AH Team 52 : 46 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
1
3778
MZ/ASK : Pļavnieku records 82 : 64 SK Mežaparks 21:00
Okt
6
3779
Kodols : Extra People 80 : 49 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
6
3780
SSE Riga : Nord agri/Nic ozols 68 : 84 Pļavnieku pamatskols 21:00
Okt
7
3781
Tune Squad : Let it Rain 40 : 92 Meža skola 13:00
Okt
7
3782
BK Rimša : Mpire 71 : 54 Meža skola 14:30
Okt
7
3783
Ezītis Miglā : Es un Enkuri 93 : 52 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
7
3784
GāzeLV : Solten 62 : 63 Meža skola 16:00
Okt
7
3785
Young Guns : VEFs 82 : 88 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
7
3787
Plēsoņas : Neatzītās cerības 52 : 69 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
7
3786
Kreisā Krasta Buļļi : Riga Internationals 64 : 52 Meža skola 17:30
Okt
7
3789
Pārdaugava : Dobeles Superprodukti 62 : 64 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
7
3788
Leprikoni : Eliko.lv 66 : 63 Meža skola 19:00
Okt
7
3790
Skvadroni : Riga Crew 71 : 63 Meža skola 20:30
Okt
8
3791
MZ/ASK : Grifs AG/LLA 2 52 : 64 Meža skola 11:00
Okt
8
3792
ID2 : Pļavnieku records 44 : 57 SK Mežaparks 12:00
Okt
8
3793
BK Ķieģelis : Dati Group 56 : 62 Meža skola 12:30
Okt
8
3794
Veselības Grupa : Vervo.lv 82 : 87 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
8
3795
VEF Skola : AValpina/Kūsiņā iekšā 107 : 95 SK Mežaparks 13:30
Okt
8
3968
Pilsakmens.lv/Salaspils : Nenormāli Cieti 78 : 61 Meža skola 14:00
Okt
8
3797
Knowledgeprice.com : AH Team 94 : 47 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
8
3798
BK Lēdurga : PRIMUM.LV 70 : 92 SK Mežaparks 15:00
Okt
8
3799
ZP : BK Brekši 59 : 56 Meža skola 15:30
Okt
8
3800
Geka.lv : ISBS 74 : 63 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
8
3801
Farmers Paradise : Ko te notiek? 52 : 56 SK Mežaparks 16:30
Okt
8
3802
BDO Law : Skaistuma Institūts 55 : 75 Meža skola 17:00
Okt
8
3803
Vafeles : Kūpers 58 : 61 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
8
3804
Lattelecom : BS Ķeizars / VEF Rīga 59 : 63 SK Mežaparks 18:00
Okt
8
3805
Makit/Scandic Fusion : BK Dolāri 51 : 68 Meža skola 18:30
Okt
8
3806
TM : Tēva Dēli 49 : 44 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
8
3807
Pafbet.lv : OWF 76 : 74 SK Mežaparks 19:30
Okt
8
3808
UBS : Anzāģe 96 : 75 Meža skola 20:00
Okt
8
3809
Eptron : BK Pilžņi 62 : 48 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
8
3810
Bārdainie : BK Installs 64 : 77 SK Mežaparks 21:00
Okt
10
3811
BS Alfrēda kraukļa VEF : BK Lubāna 79 : 86 Teikas vsk 19:45
Okt
11
3812
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : CBF Binders 62 : 91 Rīdzene 20:15
Okt
11
3813
Grifs AG/LLA : Realia 54 : 77 Turība 20:45
Okt
12
3814
BK Austrumi : ISG/Ķekava 55 : 75 Ķeizarmežs 20:15
Okt
12
3815
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BK Ķekari 85 : 54 Zaķumuiža 20:45
Okt
13
3878
Solten : BBB 75 : 87 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
13
3874
BK Olaine : BK Austrumi 74 : 64 Olaines SN 20:45
Okt
13
3879
Tēva Dēli : Sportland 57 : 82 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
14
3880
Riga Crew : SSE Riga 63 : 71 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
14
3959
Ezītis Miglā : Extra People 86 : 63 Meža skola 16:00
Okt
14
3882
PRIMUM.LV : T.G.I.F. 102 : 73 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
14
3881
Leprikoni : Dobeles Superprodukti 57 : 107 Meža skola 17:30
Okt
14
3960
BK Pilžņi : Semper Virilis 43 : 61 Meža skola 19:00
Okt
14
3883
Kreisā Krasta Buļļi : AValpina/Kūsiņā iekšā 76 : 69 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
14
3884
Pārdaugava : Eliko.lv 64 : 70 Meža skola 20:30
Okt
14
3885
AH Team : Divine 59 : 60 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
15
3961
Super Manki : Geka.lv 76 : 71 Meža skola 11:00
Okt
15
3887
Pļavnieku records : BK Ķieģelis 56 : 57 Meža skola 12:30
Okt
15
3888
UPIK BASKET/IET.LV : Nord agri/Nic ozols 58 : 68 Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
15
3886
Dati Group : MZ/ASK 68 : 64 SC Mežaparks 13:30
Okt
15
3890
Eptron : VEFs 76 : 74 Meža skola 14:00
Okt
15
3891
Vafeles : Nenormāli Cieti 90 : 83 Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
15
3892
Veselības Grupa : Mpire 77 : 64 SC Mežaparks 15:00
Okt
15
3893
Kūpers : Kultūras Rondo 71 : 54 Meža skola 15:30
Okt
15
3894
Knowledgeprice.com : BK Brekši 73 : 67 Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
15
3895
ID2 : Grifs AG/LLA 2 45 : 48 SC Mežaparks 16:30
Okt
15
3896
Makit/Scandic Fusion : Anzāģe 62 : 77 Meža skola 17:00
Okt
15
3897
TM : Ko te notiek? 58 : 69 Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
15
3898
Vervo.lv : Dinamīts 98 : 82 SC Mežaparks 18:00
Okt
15
3899
BDO Law : BK Dolāri 81 : 76 Meža skola 18:30
Okt
15
3900
Skaistuma Institūts : Bparty/Ballzy 64 : 89 Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
15
3962
BK Installs : NDR Sport 66 : 89 SC Mežaparks 19:30
Okt
15
3901
UBS : OWF 86 : 71 Meža skola 20:00
Okt
15
3902
Bārdainie : Let it Rain 59 : 64 Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
16
3976
BJBS Rīga/TTP : BK Kolibri 56 : 66 TTP 18:15
Okt
16
3816
ISG/Ķekava : Nenormāli cieti/Zaķumuiža 62 : 57 Ķekavas vsk. 21:00
Okt
17
3978
BS Jugla : Avantis 61 : 43 Jugla 19:45
Okt
17
3977
A.R.T. : Berģu skola 57 : 52 37.vsk 20:15
Okt
17
3817
Brīvsolis : Grifs AG/LLA 80 : 96 Smārde 20:15
Okt
18
3875
BK Ķekari : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV 73 : 88 Rīdzene 20:15
Okt
18
3818
Realia : BK Austrumi 79 : 44 Rīgas Valsts Vācu Ģimnāzija 20:15
Okt
19
3949
CBF Binders : LSPA-2 96 : 57 Turība 19:45
Okt
19
3979
Ideju Druka : LSPA 56 : 41 RSU 20:45
Okt
20
3981
BK Kolibri : RSU-2 37 : 99 47.vsk 18:15
Okt
20
3903
NDR Sport : Let it Rain 58 : 46 Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
20
3819
BK Olaine : BS Alfrēda kraukļa VEF 105 : 56 Olaine 20:45
Okt
20
3904
Ko te notiek? : Sportland 70 : 89 Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
21
3964
VEF Skola : Lattelecom   Pļavnieku pamatskola 11:30
Okt
21
3905
Vafeles : Pilsakmens.lv/Salaspils   SC Mežaparks 13:00
Okt
21
3906
Neatzītās cerības : BBB   Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
21
3907
Grifs AG/LLA 2 : Pļavnieku records   SC Mežaparks 14:30
Okt
21
3908
Ezītis Miglā : Kodols   Pļavnieku pamatskola 14.30
Okt
21
3910
Extra People : Eskimo Piekūni   Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
21
3909
GāzeLV : Plēsoņas   SC Mežaparks 16:00
Okt
21
3911
37MOTO : AValpina/Kūsiņā iekšā   SC Mežaparks 17:30
Okt
21
3963
Riga Crew : UPIK BASKET/IET.LV   Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
21
3912
ISBS : T.G.I.F.   Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
21
3965
Leprikoni : Riga Internationals   Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
22
3913
Nenormāli Cieti : Kultūras Rondo   Turība 12:00
Okt
22
3914
BK Lēdurga : Super Manki   Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
22
3915
Mpire : Dinamīts   SC Mežaparks 13:30
Okt
22
3916
Bārdainie : Tune Squad   Turība 13:30
Okt
22
3917
SSE Riga : Skvadroni   Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
22
3919
Veselības Grupa : BK Rimša   Turība 15:00
Okt
22
3918
Geka.lv : Eliko.lv   SC Mežaparks 15:00
Okt
22
3920
Eptron : Young Guns   Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
22
3966
BDO Law : Anzāģe   SC Mežaparks 16:30
Okt
22
3921
Divine : BK Brekši   Turība 16:30
Okt
22
3922
VEFs : Semper Virilis   Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
22
3923
UBS : Pafbet.lv   SC Mežaparks 18:00
Okt
22
3924
Makit/Scandic Fusion : OWF   Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
22
3925
Bparty/Ballzy : BK Dolāri   SC Mežaparks 19:30
Okt
22
3926
Knowledgeprice.com : ZP   Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
22
3967
TM : Farmers Paradise   SC Mežaparks 21:00
Okt
23
3950
LSPA-2 : BK Ķekari   LSPA 19:45
Okt
24
3820
BS Alfrēda kraukļa VEF : CBF Binders   Teikas vsk. 19:45
Okt
26
3980
RTU : Rīgas 3BJSS   84.vsk 19:45
Okt
26
3822
BK Austrumi : Brīvsolis   Ķeizarmežs 20:15
Okt
26
3821
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : Realia   Zaķumuiža 20:45
Okt
26
3823
BK Lubāna : BK Olaine   Pļavnieku pamatskola 21:15
Okt
27
3969
TM : Sportland   Pļavnieku pamatskola 19:30
Okt
27
3970
Plēsoņas : BBB   Pļavnieku pamatskola 21:00
Okt
28
3971
Farmers Paradise : Tēva Dēli   Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
28
3889
GāzeLV : Neatzītās cerības   SC Mežaparks 13:00
Okt
28
3972
Pilsakmens.lv/Salaspils : Kūpers   Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
28
3982
Berģu skola : Ķekava   SC Mežaparks 14:30
Okt
28
3973
Pārdaugava : Riga Internationals   Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
28
3983
Avantis : RTU   SC Mežaparks 16:00
Okt
28
3974
Dati Group : ID2   SC Mežaparks 17:30
Okt
28
3984
Rīgas 3BJSS : Ideju Druka   Imantas vsk. 17:30
Okt
28
3927
Riga Crew : Nord agri/Nic ozols   Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
28
3928
Leprikoni : AValpina/Kūsiņā iekšā   SC Mežaparks 19:00
Okt
28
3929
BK Lēdurga : Eliko.lv   Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
28
3931
ZP : Divine   Pļavnieku pamatskols 20:30
Okt
28
3930
Kreisā Krasta Buļļi : Lattelecom   SC Mežaparks 20:30
Okt
29
3932
MZ/ASK : BK Ķieģelis   Turība 10:30
Okt
29
3934
Skvadroni : UPIK BASKET/IET.LV   Turība 12:00
Okt
29
3933
Super Manki : T.G.I.F.   SC Mežaparks 12:00
Okt
29
3935
37MOTO : BS Ķeizars / VEF Rīga   Pļavnieku pamatskola 13:00
Okt
29
3937
Geka.lv : Dobeles Superprodukti   Turība 13:30
Okt
29
3936
BK Brekši : AH Team   SC Mežaparks 13:30
Okt
29
3938
Young Guns : Semper Virilis   Pļavnieku pamatskola 14:30
Okt
29
3939
ISBS : PRIMUM.LV   SC Mežaparks 15:00
Okt
29
3940
Vafeles : Kultūras Rondo   Turība 15:00
Okt
29
3941
Neatzītās cerības : Solten   Pļavnieku pamatskola 16:00
Okt
29
3942
BDO Law : OWF   SC Mežaparks 16:30
Okt
29
3943
BK Rimša : Dinamīts   Turība 16:30
Okt
29
3944
Mpire : Vervo.lv   Pļavnieku pamatskola 17:30
Okt
29
3945
Anzāģe : Bparty/Ballzy   SC Mežaparks 18:00
Okt
29
3946
BK Dolāri : Skaistuma Institūts   Pļavnieku pamatskola 19:00
Okt
29
3947
Makit/Scandic Fusion : Pafbet.lv   SC Mežaparks 19:30
Okt
29
3948
VEFs : BK Pilžņi   Pļavnieku pamatskola 20:30
Okt
29
3975
Es un Enkuri : Eskimo Piekūni   SC Mežaparks 21:00
Okt
30
3951
LSPA-2 : ISG/Ķekava   Ķekavas vsk. 21:00
Okt
31
3824
Brīvsolis : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Smārde 20:15
Okt
31
3825
BK Ķekari : BS Alfrēda kraukļa VEF   Rīdzene 21:45
Novembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Nov
1
3826
Realia : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Rīgas Valsts Ģimnāzija 20:15
Nov
1
3827
Grifs AG/LLA : BK Austrumi   Turība 20:45
Nov
2
3985
RSU-2 : BS Jugla   RSU 18:50
Nov
2
3986
Ķekava : BJBS Rīga/TTP   SK Ķekava 19:45
Nov
2
3828
CBF Binders : BK Lubāna   Turība 19:45
Nov
4
3987
Berģu skola : BJBS Rīga/TTP   Meža skola 13:00
Nov
6
3952
LSPA-2 : Realia   LSPA 18:15
Nov
7
3829
BS Alfrēda kraukļa VEF : ISG/Ķekava   Teikas vsk 19:45
Nov
7
3989
BS Jugla : BK Kolibri   Jugla 19:45
Nov
7
3876
Brīvsolis : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Smārde 20:15
Nov
7
3988
A.R.T. : Rīgas 3BJSS   37.vsk 20:15
Nov
9
3990
Ķekava : LSPA   SK Ķekava 19:45
Nov
9
3991
RTU : RSU-2   84.vsk 19:45
Nov
9
3830
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : Grifs AG/LLA   Zaķumuiža 20:45
Nov
9
3992
Ideju Druka : Avantis   RSU 20:45
Nov
9
3831
BK Lubāna : BK Ķekari   Pļavnieku pamatskola 21:15
Nov
10
3832
BK Olaine : CBF Binders   Olaine 20:45
Nov
13
3994
BJBS Rīga/TTP : BS Jugla   TTP 18:15
Nov
13
3993
LSPA : A.R.T.   LSPA 18:15
Nov
13
3833
ISG/Ķekava : BK Lubāna   Ķekavas vsk. 21:00
Nov
14
3834
BK Ķekari : BK Olaine   Rīdzene 21:45
Nov
15
3835
Realia : BS Alfrēda kraukļa VEF   Rīgas Valsts Vācu Ģimnāzija 20:15
Nov
15
3836
Grifs AG/LLA : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Turība 20:45
Nov
16
3995
RSU-2 : Ideju Druka   RSU 18:50
Nov
16
3837
BK Austrumi : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Ķeizarmežs 20:15
Nov
17
3996
BK Kolibri : RTU   47.vsk 18:15
Nov
21
3838
BS Alfrēda kraukļa VEF : Brīvsolis   Teikas vsk. 19:45
Nov
22
3839
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : BK Austrumi   Rīdzene 20:15
Nov
22
3953
Grifs AG/LLA : LSPA-2   Turība 20:45
Nov
23
3840
CBF Binders : BK Ķekari   Turība 19:45
Nov
23
3841
BK Lubāna : Realia   Pļavnieku pamatskola 21:15
Nov
24
3842
BK Olaine : ISG/Ķekava   Olaine 20:45
Nov
25
3997
Avantis : A.R.T.   Meža skola 13:00
Nov
25
3998
Berģu skola : LSPA   Meža skola 14:30
Nov
27
3999
LSPA : BJBS Rīga/TTP   LSPA 18:15
Nov
27
3843
ISG/Ķekava : CBF Binders   Ķekavas vsk. 21:00
Nov
28
3844
Brīvsolis : BK Lubāna   Smārde 20:15
Nov
28
4000
A.R.T. : RSU-2   37.vsk 20:15
Nov
29
3845
Realia : BK Olaine   Rīgas Valsts Vācu Ģimnāzija 20:15
Nov
29
3846
Grifs AG/LLA : BS Alfrēda kraukļa VEF   Turība 20:45
Nov
30
4001
RTU : BS Jugla   84.vsk 19:45
Nov
30
3954
BK Austrumi : LSPA-2   Ķeizarmežs 20:15
Nov
30
4002
Ideju Druka : BK Kolibri   RSU 20:45
Nov
30
3847
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Zaķumuiža 20:45
Decembris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Dec
2
4003
Rīgas 3BJSS : Berģu skola   Imantas vsk. 17:30
Dec
4
4004
BJBS Rīga/TTP : RTU   TTP 18:15
Dec
4
3955
LSPA-2 : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   LSPA 19:45
Dec
5
3848
BS Alfrēda kraukļa VEF : BK Austrumi   Teikas vsk. 19:45
Dec
5
4005
BS Jugla : Ideju Druka   Jugla 19:45
Dec
5
3849
BK Ķekari : ISG/Ķekava   Rīdzene 21:45
Dec
7
4006
RSU-2 : Ķekava   RSU 18:50
Dec
7
3850
CBF Binders : Realia   Turība 19:45
Dec
7
3851
BK Lubāna : Grifs AG/LLA   Pļavnieku pamatskola 21:15
Dec
8
3852
BK Olaine : Brīvsolis   Olaine 20:45
Dec
9
4007
Berģu skola : Avantis   Meža skola 13:00
Dec
9
4008
BK Kolibri : A.R.T.   47.vsk 14:30
Dec
11
4009
LSPA : Rīgas 3BJSS   LSPA 18:15
Dec
11
3877
ISG/Ķekava : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Ķekava 21:00
Dec
13
3853
Realia : BK Ķekari   Rīgas Valsts Vācu ģimnāzija 20:15
Dec
13
3956
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : LSPA-2   Rīdzene 20:20
Dec
13
3854
Grifs AG/LLA : BK Olaine   Turība 20:45
Dec
14
4010
RSU-2 : Berģu skola   RSU 18:50
Dec
14
3855
CBF Binders : Brīvsolis   Turība 19:45
Dec
14
3856
BK Austrumi : BK Lubāna   Ķeizarmežs 20:15
Dec
14
4011
Ideju Druka : RTU   RSU 20:45
Dec
14
3857
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BS Alfrēda kraukļa VEF   Zaķumuiža 20:45
Dec
16
4012
Rīgas 3BJSS : BJBS Rīga/TTP   Imantas vsk. 17:30
Dec
17
4013
Avantis : LSPA   Meža skola 11:00
Dec
18
3858
ISG/Ķekava : Realia   Ķekavas vsk. 21:00
Dec
19
3859
BS Alfrēda kraukļa VEF : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Teikas vsk. 19:45
Dec
19
4014
A.R.T. : BS Jugla   37.vsk 20:15
Dec
19
3860
BK Ķekari : Brīvsolis   Rīdzene 21:45
Dec
21
4015
Ķekava : BK Kolibri   Ķekavas SK 19:45
Dec
21
3861
CBF Binders : Grifs AG/LLA   Turība 19:45
Dec
21
3862
BK Lubāna : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Pļavnieku pamatskola 21:15
Janvāris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Jan
2
3863
Brīvsolis : ISG/Ķekava   Smārde 20:15
Jan
3
3864
RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV : BK Lubāna   Rīdzene 20:20
Jan
3
3865
Grifs AG/LLA : BK Ķekari   Turība 20:45
Jan
4
4017
RTU : A.R.T.   84.vsk 19:45
Jan
4
4016
Ķekava : Avantis   Ķekavas sk 19:45
Jan
4
3866
BK Austrumi : CBF Binders   Ķeizarmežs 20:15
Jan
4
3867
Nenormāli cieti/Zaķumuiža : BK Olaine   Zaķumuiža 20:45
Jan
6
4018
Berģu skola : BK Kolibri   Meža skola 13:00
Jan
6
4019
Rīgas 3BJSS : Avantis   Imantas vsk. 17:30
Jan
8
3957
LSPA-2 : BS Alfrēda kraukļa VEF   LSPA 18:15
Jan
8
3868
ISG/Ķekava : Grifs AG/LLA   Ķekavas vsk. 21:00
Jan
9
4020
A.R.T. : Ideju Druka   37.vsk 20:15
Jan
10
3869
Realia : Brīvsolis   Rīgas Valsts Vācu Ģimnāzija 20:15
Jan
10
3870
BK Ķekari : BK Austrumi   Rīdzene 21:45
Jan
11
4022
Ķekava : RTU   Jugla 19:45
Jan
11
3958
BK Lubāna : LSPA-2   Pļavnieku pamatskola 19:45
Jan
11
3871
CBF Binders : Nenormāli cieti/Zaķumuiža   Turība 19:45
Jan
11
4021
BS Jugla : Berģu skola   Jugla 19:45
Jan
12
3872
BK Olaine : RĪDZENE/SPORTAPUNKTS.LV   Olaine 20:45
Jan
13
4023
Avantis : BJBS Rīga/TTP   Meža skola 13:00
Jan
15
4024
LSPA : BS Jugla   LSPA 18:15
Jan
15
4025
BJBS Rīga/TTP : A.R.T.   TTP 18:15
Jan
18
4026
Ideju Druka : Ķekava   RSU 20:45
Jan
20
4027
Avantis : RSU-2   Meža skola 13:00
Jan
20
4028
Berģu skola : RTU   Meža skola 14:30
Jan
20
4029
Rīgas 3BJSS : BK Kolibri   Imantas vsk. 17:30
Jan
22
4030
BJBS Rīga/TTP : RSU-2   TTP 18:15
Jan
25
4033
RTU : LSPA   84.vsk 19:45
Jan
25
4031
Ķekava : A.R.T.   Ķekavas SK 19:45
Jan
25
4032
Ideju Druka : Berģu skola   RSU 20:45
Jan
27
4034
BK Kolibri : Avantis   47.vsk 14:30
Jan
27
4035
Rīgas 3BJSS : BS Jugla   Imantas vsk. 17:30
Jan
29
4037
LSPA : RSU-2   LSPA 18:15
Jan
29
4036
BJBS Rīga/TTP : Ideju Druka   TTP 18:15
Jan
30
4038
BS Jugla : Ķekava   Jugla 19:45
Februāris
Dat. #P Komandas   Rezultāts Vieta Laiks
 
Feb
1
4039
RSU-2 : Rīgas 3BJSS   RSU 18:50
Feb
2
4040
BK Kolibri : LSPA   47.VSK 18:15

KomandasGPPTS
Kol2103
RSU199
Jugla161
ART157
TTP156
IDR156
SpēlētājiPTS
27
Bērziņa20
Tomsone19
Lapsiņa15
Jasa15
KomandasGPAS
RSU128
Kol225
TTP118
ART115
IDR114
BS114
SpēlētājiAS
7.00
Magone5.00
Zemzare5.00
Tomsone5.00
Karstā4.00
KomandasGPREB
Kol276
ART160
RSU158
Jugla153
Ava152
IDR151
SpēlētājiREB
22.00
Linga14.00
Skromane11.00
Rama10.00
Jansone10.00
KomandasWL
Kol11
Jugla10
IDR10
ART10
RSU10
TTP01
SpēlētājiEFF
49.00
Tomsone27.00
Bērziņa25.00
Ozoliņa23.00
Teilāne21.00

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Krišs Rauska
    26367089
    kriss@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv